Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal

Poradnia mieści się w poznańskiej siedzibie Instytutu, przy ul. Szamotulskiej 96/1 (róg z ul. Wawrzyńca Engeströma)


Zespół Poradni

TERAPEUCI PORADNI:Michał Dolczewski  – psycholog, prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych. Ukończył szkolenie z podstaw psychoterapii psychoanalitycznej w ISPHS w Poznaniu, jest w trakcie 4-letniego szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty psychodynamicznego w ISPHS w Gdańsku. Pracuje na psychiatrycznym oddziale dziennym. Pracę kliniczną łączy z pracą naukową - jest w trakcie pisania pracy doktorskiej na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM.

Katarzyna Domańska – psycholog (specjalność kliniczna), psychoterapeuta psychodynamiczny, pedagog, socjoterapeuta. Członek PTPPd. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Prowadzi praktykę prywatną w Poznaniu.


 

Joanna Szczepaniak-Gałęcka –  psycholog (specjalność kliniczna), prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych. Ukończyła szkolenie z Postaw Psychoterapii Psychoanalitycznej w ISPHS w Warszawie. Jest w trakcie 4-letniego szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty psychoanalitycznego w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii w Poznaniu. Członek Kandydat PTPP. Doświadczenie zdobywała w ramach staży na oddziale dziennym psychiatrycznym i oddziale dziennym terapii uzależnienia od alkoholu, w poradniach Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego Katharsis.

 

Karolina Tkaczyk – psycholożka, prowadzi terapię indywidualną nastolatków i dorosłych. Ukończyła szkolenie z Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej w ISPHS w Poznaniu. Jest w trakcie 4-letniego szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty  psychoanalitycznego ISPHS w Warszawie. Jest psycholożką na oddziale dziennym i doktorantką na Uniwersytecie Adama Mickiewicza na kierunku psychologia.


zdjcie 1

Stefania Czerniecka-Tomkowiak – psychoterapeutka psychoanalityczna ISPHS i PTPP, superwizor ISPHS. Członek zwyczajny PTPP. Internistka, specjalista psychiatrii i medycyny rodzinnej. Prowadzi terapię pacjentów dorosłych w ramach prywatnej praktyki w Poznaniu.


SUPERWIZOR PORADNI:


_magorzatafutyma

dr Jarosław Groth – kierownik Poradni, psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny, superwizor psychoterapii psychoanalitycznej ISPHS, adiunkt w Instytucie Psychologii UAM. Członek PTPP. Mieszka i pracuje w Poznaniu, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.