Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal

Poradnia mieści się w poznańskiej siedzibie Instytutu, przy ul. Szamotulskiej 96/1 (róg z ul. Wawrzyńca Engeströma)


Zespół Poradni

TERAPEUCI PORADNI:

zdjcie 1Joanna Cynkutis – psycholog, psychoterapeutka, aktualnie w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Sopocie. Pracuje w poradni i w gabinecie prywatnym z młodzieżą i dorosłymi. W ramach współpracy z Grupą Stonewall prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne dla osób LGBT+ oraz grupę wsparcia dla młodzieży.


Aleksandra Czerniewska – psycholog (specjalność kliniczna), uczestniczka 4-letniego szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty psychoanalitycznego w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii w Poznaniu oraz Podyplomowych Studiów „Seksuologia kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą.


Katarzyna Domańska – psycholog (specjalność kliniczna), psychoterapeuta psychodynamiczny, pedagog, socjoterapeuta. Członek PTPPd. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Prowadzi praktykę prywatną w Poznaniu.


Joanna Szczepaniak-Gałęcka – - psycholog (specjalność kliniczna), prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych. Ukończyła szkolenie z Postaw Psychoterapii Psychoanalitycznej w ISPHS w Warszawie. Jest w trakcie 4-letniego szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty psychoanalitycznego w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii w Poznaniu. Członek Kandydat PTPP. Doświadczenie zdobywała w ramach staży na oddziale dziennym psychiatrycznym i oddziale dziennym terapii uzależnienia od alkoholu, w poradniach Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego Katharsis.


zdjcie 1Stefania Czerniecka-Tomkowiak – psychoterapeutka psychoanalityczna ISPHS i PTPP, superwizor ISPHS. Członek zwyczajny PTPP. Internistka, specjalista psychiatrii i medycyny rodzinnej. Prowadzi terapię pacjentów dorosłych w ramach prywatnej praktyki w Poznaniu.


SUPERWIZORZY PORADNI:


_magorzatafutymadr Jarosław Groth – kierownik Poradni, psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny, superwizor psychoterapii psychoanalitycznej ISPHS, adiunkt w Instytucie Psychologii UAM. Członek PTPP. Mieszka i pracuje w Poznaniu, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.


zdjcie 1Iwona Jóźwiak – kierownik Poradni, psycholog, specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeutka, superwizorka ISPHS. Wykładowca akademicki w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu. Należy do PTPP i PTP. Pracuje w Poznaniu w prywatnej praktyce z dorosłymi i w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.