Zapraszamy na cykl grupowych seminariów – superwizji klinicznych, które poprowadzi Ora Dresner

Zapraszamy na cykl grupowych seminariów – superwizji klinicznych, które poprowadzi
Ora Dresner
Terminy:
1. 26 stycznia 2019 9:00-12:00
2. 13 kwietnia 2019 13.30-16.30
3. 15 czerwca 2019 13.30-16.30

Ora Dresner – psychoanalityk, członek British Psychoanalytic Association, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, członek Tavistock Society of Psychotherapists, psychoterapeuta szkoleniowy i superwizor ISPHS. Od 1977 roku szkoliła się i mieszka w Londynie. Prowadzi praktykę prywatną. Dyrektor Camden Psychotherapy Unit, która oferuje m.in. niskopłatną psychoterapię osobom dorosłym. Prowadzi szeroką działalność dydaktyczną i superwizyjną, również na rzecz organizacji szkolących w psychoanalizie i psychoterapii psychoanalitycznej, wykłada w Tavistock Clinic. Od lat szkoli i superwizuje w Warszawie i w Trójmieście, prowadząc między innymi seminaria Obserwacji Niemowląt

Seminarium adresowane jest do osób, które ukończyły szkolenie całosciowe w psychoterapii psychoanalitycznej lub psychoanalizie i pracuja jako psychoterapeuci psychoanalityczni lub psychoanalitycy.

Osoby, które nie w pełni spełniają powyższe kryterium, ale spełniają jego większośc (np. są w trakcie szkolenia) mogą się skontaktować i zostać przyjęte po odbyciu rozmowy.

Koszt cyklu seminariów: 840 zł, płatne w trzech ratach po 280 zł.
Miejsce: siedziba ISPHS, ul. Warecka 8/67, Warszawa

Zgłoszenia:
prosimy o zgłoszenie mailowe kontakt@isphs.pl, w razie pytań prosimy o kontakt z Iwona Józwiak pod nr 604-966-108. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty pierwszej raty. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 stycznia 2019.

Seminarium adresowane jest do osób, które ukończyły szkolenie w psychoterapii psychoanalitycznej lub psychoanalizie.

Osoby, które nie w pełni spełniają powyższe kryterium mogą się skontaktować i zostać przyjęte po odbyciu rozmowy.